X

Ostatnie wpisy

ADBL Shampoo Pro

ADBL Shampoo ProADBL Shampoo Pro to produkt stworzony z myślą o profesjonalistach.

Wysoka koncentracja (ok.10ml/10l wody) i doskonałe właściwości czyszczące sprawiają, że Shampoo Pro idealnie nadaje się do przygotowania lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed zabezpieczeniem. Formuła nie zawiera środków poślizgowych, nabłyszczających polimerów ani wosków.  Bardzo szybko się wypłukuje nie pozostawiając po sobie osadów. Taki skład, bogaty w substancje czyszczące i naturalne oleje cytrusowe, pozostawia lakier wolny od zanieczyszczeń oraz substancji, które mogłyby utrudnić wiązanie się wosku, sealantu lub powłoki z lakierem. Idealnie nadaje się do mycia aut zabezpieczonych powłokami ceramicznymi i kwarcowymi.

 

ADBL Shampoo Pro to bardzo dobry produkt intensywny zapach i ładna piana. Bardzo dobrze myje i usuwa zanieczyszczenia z lakieru. Efekt gwarantowany.

Detailing 4 Your Car

- Sosnowiec
ADBL Shampoo Pro - Idealny szampon do profesjonalnego użytku. Naszym zdaniem rewelacyjnie sprawdza się przy myciu przed korektą lakieru oraz przed nałożeniem powłok zabezpieczających z uwagi na to iż świetnie odtłuszcza powierzchnię. Nie zauważyliśmy aby pozostawiał osad oraz wpływał w jakikolwiek sposób na powłokę ceramiczną.

HILINE AUTO DETAILING

- Warszawa
ADBL Shampoo pro - do mycia po polerowaniu i przed woskowaniem - kolejna kosa.

Kamil

- Auto SPA br Wadowice