X

Ostatnie wpisy

ADBL Recipe for Overtaking. > Produkty i Opinie > ADBL Tire and Rubber Cleaner

ADBL Tire and Rubber Cleaner

ADBL Tire and Rubber CleanerADBL Tire and Rubber Cleaner został specjalnie zaprojektowany do idealnego oczyszczenia opon i elementów gumowych Twojego auta. Jego działanie oparte jest o unikalną mieszankę związków czyszczących z wyważoną ilością dodatków. Zawiera składniki ułatwiające wypłukiwanie i wysychanie opon. Działa natychmiastowo penetrując i oddzielając zabrudzenia i pozostałości po dressingach od opony. Doskonale odtłuszcza pozostawiając powierzchnię czystą i gotową na aplikację nowego dressingu.

ADBL Tire and Rubber Celaner – bezkonkurencyjny środek do czyszczenia opon i dywaników gumowych. „Wyżera” brud od środka. Nasi klienci nie sądzili, że tyle brudu może znajdować się w uszczelkach. Idealnym rozwiązaniem jest odczekanie a następnie użycie szczotki w przypadku opon, pędzelka jeśli mowa o uszczelkach. Efekt niesamowity! A widok spływającego brązowego brudu- bezcenny.

Aleksander

- AQUA AUTO br Zabierzów
detailing service
Tire Cleaner ADBL to jedyny produkt który daje mi pewność iż opona jest tak czysta jak zawsze tego chciałem. Absolutna czystość opon przed ich docelowym zabezpieczeniem jest fundamentalna zasada której zawsze przestrzegam.

Piotr

- Studio DetailingService.pl br Warszawa
g-force
Tire cleaner - bardzo dobry specyfik do czyszczenia opon i dywaników. Nawet przy bezdotykowym zabiegu doskonale radzi sobie z zabrudzeniami. Jednak najlepiej uzyć szczotki lub twardego pędzla, wtedy dopiero poznamy sile tego cleanera. Podczas naszych prac nakładamy go również na felgi jako prewash.

G-FORCE AUTO DETAILING

- studio detailingowe br Warszawa
Diamentowa Ochrona Lakieru
Tire and rubber cleaner – ten środek praktycznie nie ma konkurencji. Doczyszcza oponę lepiej niż każda piana aktywna lub apc. Dressingi do opon dzięki powyższemu utrzymują się na nich znacznie dłużej. Must have każdego detailera i profesjonalnego studia.

Diamentowa Ochrona Lakieru

- studio detailingowe br Warszawa