X

Ostatnie wpisy

ADBL Vampire Liquid

ADBL Vampire LiquidADBL Vampire Liquid to środek do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z całego nadwozia.

Dzięki płynnej konsystencji doskonale się rozpyla na każdej powierzchni, nie spływa i nie wysycha szybko pozwalając na dłuższą pracę.

Neutralne pH sprawia, że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta i może być stosowany do codziennej pielęgnacji felg i lakieru. Świetnie radzi sobie z bieżącymi zabrudzeniami jakie każdy spotyka na drodze.

ADBL Vampire Liquid - przyjemny zapach po aplikacji , dobra cena, dobra jakosc, dobra wydajnosc

Radek

- KRAFTPOL br Wrocław
ADBL Vampire Liquid to bardzo dobry środek usuwa wszystkie zanieczyszczenia i osady już przy jednej aplikacji. Zagościł na stałe na naszej półce. Śmiało można go polecić.

Detailing 4 Your Car

- Sosnowiec
ADBL Vampire Liquid - Bardzo silny a zarazem bezpieczny środek do usuwania nalotów pochodzenia metalicznego z karoserii oraz felg. Łatwy w aplikacji, długo utrzymuje się na powierzchni co czyni go bardzo wydajnym.

HILINE AUTO DETAILING

- Warszawa
Używaliśmy bardzo długo zwykłego Vampira - jakiś czas temu spróbowaliśmy Liquida i dla mnie obydwa to bomba. Powiem szczerze że ja jestem bardzo zadowolony i zafascynowany waszymi produktami.

Kamil

- Auto SPA br Wadowice