X

Ostatnie wpisy

ADBL Vampire

ADBL-VampireADBL Vampire to środek o neutralnym pH do usuwania głęboko osadzonych zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg i lakieru.
Dzięki dopracowanej, żelowej formule można z nim pracować dłużej niż z konkurencyjnymi produktami. Jedna aplikacja wypracowana zwilżonym pędzlem pozwala na kilkakrotne działanie środka. Można w ten sposób przedłużyć działanie środka o kolejne kilka minut po każdym wypracowaniu pędzlem, co pozwoli rozpuścić nawet bardzo stary i zapieczony pył z klocków używając niewielkiej ilości produktu.
Idealnie sprawdza się w usuwaniu pyłu z klocków hamulcowych i rdzy lotnej z felg i lakieru.
Bezpieczny dla felg lakierowanych jak i z polerowanego aluminium.

ADBL Vampire - Używaliśmy różnych specyfików do deironizacji do momentu aż nie spróbowaliśmy ADBL VAMPIRE. Najlepszy produkt na rynku, dzięki temu że jest gęsty, nie ścieka jak większość podobnych produktów tylko trzyma się na lakierze/felgach, przez co jeszcze dłużej może reagować.

Aleksander

- AQUA AUTO br Zabierzów
g-force
Vampire - NAJLEPSZY deironizator jakiego używaliśmy. Testowaliśmy wiele specyfików, jednak Vampire przy tym jak jest gesty i jak długo utrzymuje się na felgach/lakierze spisuje się najlepiej. Jego gęsta konsystencja powoduje ze może leżeć długo na feldze i gryźć nalot bez zbędnego spływania. Nawet gdy przypadkowo zaschnie nie robi to problemu wystarczy dopsikać ciut wody z atomizera i z powrotem zaczyna krwawić.

G-FORCE AUTO DETAILING

- studio detailingowe br Warszawa
Diamentowa Ochrona Lakieru
Vampire – jeszcze nie trafiliśmy na środek, a przetestowaliśmy chyba wszystko, który tak długo może leżeć na feldze. Dorzućmy do tego działanie na poziomie najmocniejszych z klasy i mamy podium wśród preparatów tego typu. Polecamy.

Diamentowa Ochrona Lakieru

- studio detailingowe br Warszawa